top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraGreta Maciejewska

Witajcie na naszej stronie!

Witajcie na oficjalnej stronie internetowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu. Witryna została założona za pomocą platformy Wix. Zaprojektowana i prowadzona przez naszego druha Huberta Graczyka. W prowadzeniu strony pomaga mu druhna Greta Kruszyńska. Oboje zajmują się kreowanie pozytywnego wizerunku naszej jednostki. Są redaktorami naszych profili w mediach społecznościowych. Strona działa od niedawna dlatego mogą wystąpić na niej błędy, za które przepraszamy. Jeżeli jakiś zauważycie to poinformujcie nas za pomocą formularza kontaktowego na naszej witrynie lub za pomocą wiadomości prywatnej na portalach społecznościowych. Zakładki Historia i Pojazdy i sprzęt nie jest jeszcze gotowa ze względu na epidemię wywołaną przez koronawirusa. Gdy sytuacja się uspokoi zamieścimy w nich więcej informacji.


Przewodnik po naszej stronie:


Strona główna- krótka prezentacja naszej jednostki, galeria najciekawszych zdjęć i formularz kontaktowy;


Aktualności- to tutaj będziemy umieszczać relację z akcji ratowniczo-gaśniczych, uroczystości kościelnych i państwowych, imprez kulturalnych i sportowych, itp.;


Informacje:

• O nas - obszerniejsza charakterystyka naszej działalności;

• Historia - strona jeszcze nie kompletna;

• Zarząd - skład zarządu i komisji rewizyjnej;

• Pojazdy i sprzęt - strona jeszcze nie kompletna;

• Patron - informacje o naszym patronie, Świętym Florianie;


Prewencja - tutaj będziemy umieszczać materiały prewencyjne dotyczące, m.in.: udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwa nad wodą, czy podczas wakacji, itp.;

Kontakt- tutaj znajduje się formularz kontaktowy, mapa z lokalizacją naszej jednostki i linki do naszych kont na portalach społecznościowych.


Życzymy miłego użytkowania i poznawania naszej nowej strony. Pierwsze posty pojawią się już niebawem... Pozdrawiamy, Greta i Hubert 🙂
90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page